Zatrzymaj czas z Pearl Beauty Clinic & SPA

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu wellnes. Kameralna atmosfera salonu Pearl Spa, mieszczącego się na 43 piętrze oraz bogaty wachlarz zabiegów i masaży, pozwala uzyskać efekt głębokiego wyciszenia, a także zachować równowagę ciała i ducha.

Mieszczący się na parterze hotelu gabinet Beauty Clinic został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących fachowej porady i widocznych efektów zabiegów z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej i naturalnej, dietetyki, dermatologii.

Pearl SPA i Beauty Clinic łączą w sobie orientalną tradycje starożytnego Wschodu z koncepcją innowacyjnych rozwiązań Zachodu. Profesjonalna kadra wykwalifikowanych specjalistów: lekarzy, kosmetologów, masażystek, dermatologów i stylistów jest w stanie sprostać zarówno oczekiwaniom klientów, którzy poszukują spokoju i relaksu, jak i tych nastawionych na efekt kosmetyczny czy działanie terapeutyczne. Nasze zabiegi i masaże wykonujemy na bazie ekskluzywnych marek kosmetycznych z najwyższej, światowej półki. Ponadto, jako firma aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym, patronując działaniom kulturalnym i charytatywnym.

Media o nas

Wywiad z właścielką Pearl Beauty Clinic & SPA - p. Moniką Wroblewską

facebook